david-ota-yhteytta
david-yhteystiedot

Yhteyshenkilöt

Kaj-Wasastjerna

Kaj Wasastjerna

Toimitusjohtaja

050 5956 039
kaj.wasastjerna@davidsports.fi

sami-kaivola

Sami Kaivola

Myynti-/tuotantojohtaja

044 5242 826
sami.kaivola@davidsports.fi

jari-rannala

Jari Rännälä

Tuotekehitysjohtaja

040 500 6111
jari.rannala@davidsports.fi

Pääkaupunkiseutu:

Nicklas Kaivola

Avainasiakaspäällikkö

040 8344 556
nicklas.kaivola@puuha.com

Heidi Hede

Myyntineuvottelija

044 3190 570
heidi.hede@puuha.com

Länsi- ja Varsinais-Suomi:

Christina Nummi

Aluemyyntipäällikkö

040 7277 005
christina.nummi@puuha.com

Anu Koort

Aluemyyntipäällikkö

040 7329 881
anu.koort@puuha.com

Emilia Anttila

Myyntineuvottelija

0400 6060 92
emilia.anttila@puuha.com

Onni Oja

Myyntiassistentti

0400 2570 06
onni.oja@puuha.com

Pohjois-, Keski- ja Itä-Suomi:

Saija Rantanen

Aluemyyntipäällikkö

0400 1266 49
saija.rantanen@puuha.com

Satu Tuominen

Myyntineuvottelija

040 7104 127
satu.tuominen@puuha.com

Haluan että minuun otetaan yhteyttä


Haemme aktiivisesti

jälleenmyyjiä eri puolille

maailmaa

Haemme aktiivisesti jälleenmyyjiä eri puolille maailmaa

david-jalleenmyyjat

Haemme aktiivisesti

jälleenmyyjiä eri puolille

maailmaa.

JÄTÄ YHTEYSTIETOSI